داستان سجاد


داستان سجاد


داستان سجاد


با سلام سجاد هستم من امروز می‌خوام سر گذشت زندگی‌ خودم رو براتون بگم که خداود عیسی مسیح چه کارهایی‌ در زندگی‌ من کرد و چه تبدیل‌هایی‌ رو در زندگی‌ من انجام داد . من در یک خانوادهٔ کاملا مذهبی‌ به دنیا اومدم و از بچگی‌ یاد گرفته بودم خداوند ما خدا یه ترس و برای به دست آوردن خیلی‌ از خسته‌ها باید یک سری کار‌ها کرد مثلا نماز خوند و روزه گرفت و خیلی‌ از کار‌ها  و چون من یک آدم احساسی‌ و گوشه‌ گیر بودم همه یه این کار‌ها را انجام میدادم و همیشه ضربات شدیدی از همسن‌های خودم میخوردم که کم کم گوش‌ گیر شدم و تقریبا به پوچی رسیدم و متاسفانه دست به خود کشی‌ زدم .

باز از مدتی‌ به تشویق یکی‌ از آشنایان کار با موسیقی رو انجام دادم و به موسیقی کشیده شدم با یکی‌ از دوستانمون یا مربی‌ موسیقی بودند آشنا شدم توی همین رشته بودن که ایشون مسیحی‌ شده بودن و بشارت انجیل رو به من داده بودند و من بد از یک مدتی‌ ایمان در شدم.

واقعا امروز که من در مسیح هستم خیلی‌ خوش حالم به این دلیل که خدای ترس برام به خدای روشنایی و عشق و محبت تبدیل شده، از اون بندگی ، از اون ترس و وحشت‌ها آزاد شدم.

امروز واقعا احساس میکنم واقعا خدا باهم دوسته و خداود تحولات دیگه‌ای که در من به وجود آورد این بود که تمام گذشته من، گناهان من رو خرید، گرفت و به جاش به من عشق و محبت رو داد و اینکه من نمیتونستم به کسی‌ محبت کنم، خداوند یاد داد که من چه طوری محبت بکنم و بزرگ‌ترین هدیه‌ای که باز به من داد همسرم بود و خداوند رو واقعا شاکرم به خاطره این لحظاتی که در مسیح هستم و از خداوند می‌خوام این توانا‌ای به من بده که تا آخر عمر خدمت عیسی مسیح رو بکنم و به امید رزی که بتونم این کار رو انجام بدم.

برا یه همه شما عزیزان از عیسی مسیح سلامتی‌ و تبدیل هارو آرزومندم.

داستان سجاد


شما با پر کردن این فرم می توانید با شهادت دهنده این ویدئو در ارتباط باشید و سوال های خود را از ایشان بنمایید


پیام های شما (890)

نظر مسیح :

سجاد جان خدا بهت برکت بده ، شهادت عالی بود شکر برای وجودت

نظر دنیل :

مرسی ازتوبرادرعزیزم شایاجان خدابهت فیض وبرکت بده امیدوارم که بتونیم درخداوندبیشتروبیشتررشدکنیم.

نظر پری :

خداروشکر برای وجودت همسرم عزیزم

نظر سروش :

درود بر برادر عزيزم روح خداوند به شما و همسرتان آرامش ميدهد و دعا ميكنم در مسيح شاد باشيد

نظر شایا :

سجاد جان دوست خوبم خدا به خودت و همسرت برکت بده و امیدوارم روز به روز ایمانت قوی تر و در زندگیت برکات و محبت عیسی و مسیح ببینی

نظر دنیل :

مرسی عبدی جان.منم‌ دوستت دارم عزیزم.آمیین

نظر دنیل :

مرسی برادرمرتضی عزیزخداراشکربرای وجودتون...ازشماممنونم..آمیین که شاگردان خوبی برای مسیح ومیوه های نیکوبرای شماباشیم.آمیین

نظر دنیل :

مرسی برادرسروش عزیز.فیض خداوندباشماوخانواده محترمتان باشه.ازراهنمایی های شمابودکه امروز درمسیح زندگی میکنم.

نظر مرتضی :

سلام برادرم دانیال ممنونم که شهادت ایمان خودت رو به ما دادید من بنا شدم ایمان دارم هر کسی که این شهادت رو بشنوه بنا خواهد شد در نام مسیح عیسی آمین

نظر پویا صوفی :

ولک شهادت عالی بود خدا بهت برکت بده

نظر عبدی :

سجاد جان خدا بهت برکت بده امیدوارم ی روز باز همدیگرو ببینیم دوست دارم دمت گرم :)

نظر دنیل :

مرسی وخدابهتون برکت بده برادرمسیح وپویای عزیز وهمسرم پری

ارسال پیام

  • سازمان مسیحی ۲۲۲
    • چگونه سازمان بین المللی مسیحی ۲۲۲ آغاز به کار کرد؟ ۲۲۲ در اواخر دهه ۸۰ میلادی آغاز به کار کرد. این زمانی بود که رهبران ارشد کلیسای ایران ، ایران را ترک کردند تا به دعوت خدا برای ایرانیان پراکنده در جهان کلیسا تأسیس کنند و رهبرانی جهت بازگشت به ایران و بازپس گیری زمین برای مسیح تربیت کنند. یکی از اولین میوه های ۲۲۲ در سال ۱۹۹۱ اتفاق افتاد. زمانی که ایرانیان مسیحی در کنفرانسی برای مشارکت ، تعلیم و اینکه از خداوند بشنوند، در دانمارک باهم جمع شدند. از آن زمان به بعد ۲۲۲ در فعالیتهای پیشگامانه به منظور تربیت و تعلیم رهبرانی که می توانند روی قوم ایران در هر سطحی از جامعه تأثیر بگذارند، دخیل بوده است. مضمون مشترک در تمامی خدمات ۲۲۲ توسط آنچه که خدا در ابتدا به رهبران داده الهام گرفته شده است : ” ایران یک روز برای انجیل باز خواهد شد. وظیفه شما کمک به کلیسای ایران و بطور خاص مسیحیان در غربت است تا برای این زمان بازشدن و آمادگی محصول آماده باشند. رهبرانی را تربیت کنید که بتوانند رهبران دیگری را آماده کنند. کارگر برای محصول آماده کنید و مردم را آماده کنید.” در اوایل دهه ۹۰ میلادی رهبران ۲۲۲ متوجه شدند که باید خدمات مختلفی که هرکدام از آنها درگیر آن بودند را تحت یک اسم و رویای مشترک دربیاورند. بعد از دعا و طلبیدن خدا ،آنها احساس کردند که خدا ۲و ۲ و ۲ را در قلبشان می گذارد. آنها کتاب مقدس را جستجو کردند و دوم تیموتائوس باب ۲ آیه ۲ را مطابق با رویای سازمان یافتند : ” و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی ، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند.” و به همین ترتیب خدمات به نام سازمان مسیحی ۲۲۲ نام گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آغاز و گذشته سازمان ۲۲۲ لطفا با آدرس ایمیل info@222ministries.org با ما مکاتبه کنید .

  • سایت های مرتبط
    • برای مشاهده دیگر وب سایت های سازمان می توانید از پرتال سازمان (فارسی نتورک) استفاده نمایید