داستان آندره


داستان آندره


داستان آندره


با سلام اسم من اندره است،در یک خانواده ی ارمنی زبان متولد شدم.
در سن هفده سالگی با عیسی مسیح اشنا شدم از طریق برادری که از کشور ارمنستان به خونه ی ما اومد و ایشون بشارت انجیل رو اورد درسته در یک خانواده متولد شدم ولی هیچ شناختی از عیسی مسیح نداشتم روزهای یک شنبه به کلیسا میرفتم و شمع روشن میکردم ولی وقتی که این فرد از کشور ارمنستان به خونه ی ما اومد و درباره ی نجات و درباره ی صلیب عیسی مسیح شروع به صحبت کرد.
من هیچ اطلاعات زیادی نداشتم که عیسی مسیح یک نجات دهنده است. در اون روز من ملاقات خیلی زیبایی داشتم با خداوند مان عیسی مسیح و بصورت یک نور وارد زندگی من شد و زندگی من کاملا عوض شد و وقتی که به سن بیست ویک سالگی رسیدم ، یک  کلیسایی پیدا کردم که تونستم ادامه ی ایمان خود را انجام بدم ، در سن بیست ویک سالگی ، کلیسا مجیدیه جماعت ربانی وارد خدمت شدم و تونستم خداوندمون عیسی مسیح رو خدمت کنم.
در زنگی گذشتم خیلی ادم ، واقعا خیلی ، زندگی سختی داشتم ، از بیماری ها و سختی های زیادی گذشتم ولی خداوندمون من رو شفا داد. 
بعد از اون بود که واقعا یک تغییر عظیمی وارد زندگیم شد وقتی که شروع کردم به خدمت کردن به خداوند احساس کردم به بیشتر باید درباره ی کلام خدا بدونم و این باعث شد که بعد از شش ،، هفت سال تصمیم گرفتم که دانشگاه الاهیات رو شروع کنم و بعد از اون شروع به ادامه تحصیل کردم.
قبل از اون در کلیسای خداوند در قسمت جوانان خدمت میکردم و خداوند فرصت های زیادی داد که من رشد کنم ، در زندگی ایمانیم وافعا خداوند همیشه فیضش شامل حالم بوده و کمک کرده که من در زندگی ایمانیم رشد کنم در سن بیست و نه سالگی ازدواج کردم و بعد از اون به کشور ارمنستان رفتم برای ادامه تحصیل الاهیات خودم و اون موقع بود که واقعا درک عمیقی رو شروع کردم از کلام خدا یاد گرفتن و بعد از اون شروع کردم در کلیسای ارمنستان خدمت کردن و اون زمان بود که قلب من خیلی شروع کرد برای دوستان فارس زبان مخصوصا ایرانی ها ، تپیدن که خداوند کار عظیمی داره و بعد ار اون شروع به خدمت در  قوم فارس زبان ایران شدم .
خیلی خوش حالم که عیسی مسیح وارد زندگی من شد و اون انسانیت کهنه من گذشت و یک انسان جدید شدم ، واقعا من شایسته ی محبت خای مسیح نبودم ولی عیسی مسیح زندگی من رو به طور شگفت انگیزی عوض کرد.
دعای من این هست که وقتی خدم نجات پیدا کردم باعث نجات خیلی های دیگر بشوم و بتونم پیغام خوش انجیل رو به تمام کسانی که  محتاج و نیاز هستند ببرم ، تمام کسانی که در اعتیاد هستند ، اعتیاد به مواد مخدر ، اعتیاد به سیگار ، اعتیاد به الکل ، اعتیاد به هرچیزی و پیامی رو ببرم که اون پیام من رو ازاد کرد من حدود دوازده سال سیگار میکشیدم و یک شب عیسی مسیح اومد و اون ازادی رو به من داد.
دوست دارم پیغام حقیقت و پیغام انجیل سراسر کشور عزیزمون ایران بره و باعث نجات خیلی ها  بشود، خیلی ها شفا پیدا کنند ، خیلی ها ازاد بشوند و این ارزوی من است در زندگی خودم که باعث نجات خیلی ها بشوم.
متشکرم از این فرصتی که به من داده شد ، دوستتون داریم ، خداحافظ شما .

داستان آندره


شما با پر کردن این فرم می توانید با شهادت دهنده این ویدئو در ارتباط باشید و سوال های خود را از ایشان بنمایید


پیام های شما (882)

نظر رویا :

برادر اندره عزیز برکت خداوند بر شما شهادت عالی و بنا کننده ای بود شکر برای وجودتون

نظر آرش :

عیسی خداوند را شکر میکنم برای کار عظیمش در زندگی تک تک ایمانداران. همگی ما معجزات زنده خداوند هستیم. شهادت زندگی شما را خیلی دوست داشتم آندره جان.

نظر شقایق :

برادر آندره عزیز بسیار شهادت خوب وبنا کننده ای بود در پناه خداوندمان همیشه برقرار وپاینده باشید.

نظر فریبا :

برادر آندره عزیز فیض عظیم خداوند با شما شهادت عالی بود خدا بهتون برکت بده.

ارسال پیام

  • سازمان مسیحی ۲۲۲
    • چگونه سازمان بین المللی مسیحی ۲۲۲ آغاز به کار کرد؟ ۲۲۲ در اواخر دهه ۸۰ میلادی آغاز به کار کرد. این زمانی بود که رهبران ارشد کلیسای ایران ، ایران را ترک کردند تا به دعوت خدا برای ایرانیان پراکنده در جهان کلیسا تأسیس کنند و رهبرانی جهت بازگشت به ایران و بازپس گیری زمین برای مسیح تربیت کنند. یکی از اولین میوه های ۲۲۲ در سال ۱۹۹۱ اتفاق افتاد. زمانی که ایرانیان مسیحی در کنفرانسی برای مشارکت ، تعلیم و اینکه از خداوند بشنوند، در دانمارک باهم جمع شدند. از آن زمان به بعد ۲۲۲ در فعالیتهای پیشگامانه به منظور تربیت و تعلیم رهبرانی که می توانند روی قوم ایران در هر سطحی از جامعه تأثیر بگذارند، دخیل بوده است. مضمون مشترک در تمامی خدمات ۲۲۲ توسط آنچه که خدا در ابتدا به رهبران داده الهام گرفته شده است : ” ایران یک روز برای انجیل باز خواهد شد. وظیفه شما کمک به کلیسای ایران و بطور خاص مسیحیان در غربت است تا برای این زمان بازشدن و آمادگی محصول آماده باشند. رهبرانی را تربیت کنید که بتوانند رهبران دیگری را آماده کنند. کارگر برای محصول آماده کنید و مردم را آماده کنید.” در اوایل دهه ۹۰ میلادی رهبران ۲۲۲ متوجه شدند که باید خدمات مختلفی که هرکدام از آنها درگیر آن بودند را تحت یک اسم و رویای مشترک دربیاورند. بعد از دعا و طلبیدن خدا ،آنها احساس کردند که خدا ۲و ۲ و ۲ را در قلبشان می گذارد. آنها کتاب مقدس را جستجو کردند و دوم تیموتائوس باب ۲ آیه ۲ را مطابق با رویای سازمان یافتند : ” و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی ، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند.” و به همین ترتیب خدمات به نام سازمان مسیحی ۲۲۲ نام گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آغاز و گذشته سازمان ۲۲۲ لطفا با آدرس ایمیل info@222ministries.org با ما مکاتبه کنید .

  • سایت های مرتبط
    • برای مشاهده دیگر وب سایت های سازمان می توانید از پرتال سازمان (فارسی نتورک) استفاده نمایید