داستان محمد


داستان محمد


داستان محمد


سلام خدمت دوستان محمد هستم، می‌خواستم خیلی‌ خلاصه شهدتی از زندگی‌ خودم بدم.

من یک زندگی‌ خیلی‌ سختی‌ داشتم از روحی مثل آدمای افسرده و مثل اونایی‌ که مشکل روانی‌ داشتن از لحاظه آرامش و روحی خوبی‌ ندشتم همیشه توی این مشکلات بودم از لحاظه روحی خیلی‌ پایین بودم، آدم مذهبی‌ بودم نماز میخوندم و روزه می‌گرفتم ولی‌ اون آرامشی که باید یک آدم معمولی‌ داشته باشه اصلا نداشتم.

همیشه توی این فکر بودم که چه طوری می‌کنم به این آرامش برسم همیشه با بچه هم با خانمم تو تا بچم مشکل داشتم مشکل رابطه داشتم که نمیتونستم به نحوه احسن با اونها خوب رفتار کنم خلاصه این مساله این مشکل هر روز بیشتر و بیشتر میشد .

خدارو شکر که بعدا  بوسیله یه بشارت یکی‌ نزدیکانم من در عیسی مسیح زندگیمو شعور کردم ایمان آوردم خدارو شکر می‌کنم، عیسی مسیح رو شکر می‌کنم که از اون روزی که در عیسی مسیح هستم به اون آرامشی که می‌خواستم، آرامش روحی روانی‌ که می‌خواستم رسیدم و دیگه اون مشکلات که قبلا داشتم، با خانمم مشکل داشتم نمیتونستم خوب با بچه هام با خانمم ارتباط برقرار کنم اون درست شده خیلی‌ از این بابت ممنونم.

امید ورم آوعنای که این ویدیو رو می‌بینن قلبشون برای عیسی مسیح  باز کنن خودشون به مرور زمان میفهما که در زندگیشون که تغیراتی‌ به وجود میاد حتما به اون آرامش روحی که اولویت من از زندگی‌ بود خواهند رسید، حداقلش اون آرامش رو بدست خواهند آورد.

از این بابت خیلی‌ خیلی‌ شاکر هستم که در عیسی مسیح زندگی‌ نو و جدیدی رو به همراه خانواده‌م شروع کردم.

خیلی‌ ممنون از شما.

شما با پر کردن این فرم می توانید با شهادت دهنده این ویدئو در ارتباط باشید و سوال های خود را از ایشان بنمایید


پیام های شما (877)

ارسال پیام

  • سازمان مسیحی ۲۲۲
    • چگونه سازمان بین المللی مسیحی ۲۲۲ آغاز به کار کرد؟ ۲۲۲ در اواخر دهه ۸۰ میلادی آغاز به کار کرد. این زمانی بود که رهبران ارشد کلیسای ایران ، ایران را ترک کردند تا به دعوت خدا برای ایرانیان پراکنده در جهان کلیسا تأسیس کنند و رهبرانی جهت بازگشت به ایران و بازپس گیری زمین برای مسیح تربیت کنند. یکی از اولین میوه های ۲۲۲ در سال ۱۹۹۱ اتفاق افتاد. زمانی که ایرانیان مسیحی در کنفرانسی برای مشارکت ، تعلیم و اینکه از خداوند بشنوند، در دانمارک باهم جمع شدند. از آن زمان به بعد ۲۲۲ در فعالیتهای پیشگامانه به منظور تربیت و تعلیم رهبرانی که می توانند روی قوم ایران در هر سطحی از جامعه تأثیر بگذارند، دخیل بوده است. مضمون مشترک در تمامی خدمات ۲۲۲ توسط آنچه که خدا در ابتدا به رهبران داده الهام گرفته شده است : ” ایران یک روز برای انجیل باز خواهد شد. وظیفه شما کمک به کلیسای ایران و بطور خاص مسیحیان در غربت است تا برای این زمان بازشدن و آمادگی محصول آماده باشند. رهبرانی را تربیت کنید که بتوانند رهبران دیگری را آماده کنند. کارگر برای محصول آماده کنید و مردم را آماده کنید.” در اوایل دهه ۹۰ میلادی رهبران ۲۲۲ متوجه شدند که باید خدمات مختلفی که هرکدام از آنها درگیر آن بودند را تحت یک اسم و رویای مشترک دربیاورند. بعد از دعا و طلبیدن خدا ،آنها احساس کردند که خدا ۲و ۲ و ۲ را در قلبشان می گذارد. آنها کتاب مقدس را جستجو کردند و دوم تیموتائوس باب ۲ آیه ۲ را مطابق با رویای سازمان یافتند : ” و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی ، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند.” و به همین ترتیب خدمات به نام سازمان مسیحی ۲۲۲ نام گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آغاز و گذشته سازمان ۲۲۲ لطفا با آدرس ایمیل info@222ministries.org با ما مکاتبه کنید .

  • سایت های مرتبط
    • برای مشاهده دیگر وب سایت های سازمان می توانید از پرتال سازمان (فارسی نتورک) استفاده نمایید