داستان ملیحه


داستان ملیحه


داستان ملیحه


سلام عزیزان اسم من ملیحه است خدارو شکر می‌کنم برای فرصتی که خدا به من داد من صحبت کوتامو سه قسمت می‌کنم، من اول کی‌ بودم  در مسیح چی‌ شدم و بدن خداوند در من رو به کجا میرسونه چی‌ خواهد شد.

 از بچگی‌ عاشق خدا بودم و دنبال راه او بودم ولی‌ به طریق انسانی خودم از ۹ سالگی روزه می‌گرفتم نماز میخوندم ، کارهای که باید می‌کردم. می‌‌دونستم گناه کارم ولی‌ نمیدونستم چطوری می‌تونم،کمک بشه به من که از این گناه آزاد بشم.

سالها گذشت ولی‌ متاسفانه به اینجا نرسیدم و هیچ امیدی هم نداشتم چی‌ می‌شه چون از بچگی‌ همیشه می‌گفتم اصلا برای چی‌ من بدنیا اومدم آخرش چی‌ می‌خواد بشه و بعضی‌ اوقات از مامانم سوال می‌کردم که برای من رو به دنیا آوردی، میگفت به دنیا آوردم که ببینم فضولم کیه منم می‌گفتم اوکی. ولی‌ خدارو شکر که وقتی‌ که قلبمو مسیح باز کرد اونو وقتی‌ که شناختم اون که من رو انتخاب کرد اون من نبودم اونکه وقتی‌ که میگه که در کلامش وقتی‌ که تو در رحم مادرت بودی از اون موقع تورو انتخاب کرده ، وقتی‌ استخوان‌های تو داشت شکل میگرفت از اونجا من برای تو نقش داشتم این هم سعادت من بود که مسیح من رو رو پیدا کرد گناهانم رو آمرزید از رنج و درد ، مرض، افسردگی شاید بگم همه دارن متاسفانه مخصوصا خانم‌ها شاید ما خیلی‌ هسا تریم به مسائل زندگی‌ جور دیگی‌ نگاه می‌کنیم، نجاتم داد، از همه مهم تر از گناهان آزادم کرد.

من نمیدونستم که آخرش چی‌ می‌شه همیشه می‌گفتم که می‌میرم کجام میرم ولی‌ بدن فهمیدم که می‌میرم در حضور او هستم ، فهمیدم اون خدای واقعیه، تنها راه و راستی‌ و حیات است و اونه که قلب من رو باز کرد و من رو در واقع به عنوانه فرزند قبول کرد.

زندگی‌ من در دستان اون قرار گرفته، مسیح میگه من پشت در قلب شما ایستاده‌ام میکوبم اگر در رو باز کنید من میام با شما شام میخورم و خداروشکر که خداوند این فرصت رو به من داد فرزند او هستم نجات یافت هستم در مسیح خواهم زیست تا ابدالاباد و و خدای زنده و زندگی‌ من و این آرزوی من که این گارانتی که در من است و در هر کسی‌ که قلبسو به مسیح میده روح خداست که در ما کار می‌کنه اونه که به من کمک می‌کنه چون ما انسانیم از گناهانمان پاک بشیم و هر روز بیشتر و بیشتر شبیه و بشیم این آرزوی قلبی من برای هموطنانم برای عزیزانم برای همه کسانی‌ که من رو می‌بینید و آرزوی قلب من اینه و بدونید مسیح شمارو دوست داره و در قلب تک تک شما رو میکوبه ، در رو باز کنید پشیمون نمیشید.

شما با پر کردن این فرم می توانید با شهادت دهنده این ویدئو در ارتباط باشید و سوال های خود را از ایشان بنمایید


پیام های شما (879)

نظر منصوره :

خداوند به شما برکت و سلامتی بده خواهر عزیز و بزرگوار ما مرسی برای شهادت عالیتون .

ارسال پیام

  • سازمان مسیحی ۲۲۲
    • چگونه سازمان بین المللی مسیحی ۲۲۲ آغاز به کار کرد؟ ۲۲۲ در اواخر دهه ۸۰ میلادی آغاز به کار کرد. این زمانی بود که رهبران ارشد کلیسای ایران ، ایران را ترک کردند تا به دعوت خدا برای ایرانیان پراکنده در جهان کلیسا تأسیس کنند و رهبرانی جهت بازگشت به ایران و بازپس گیری زمین برای مسیح تربیت کنند. یکی از اولین میوه های ۲۲۲ در سال ۱۹۹۱ اتفاق افتاد. زمانی که ایرانیان مسیحی در کنفرانسی برای مشارکت ، تعلیم و اینکه از خداوند بشنوند، در دانمارک باهم جمع شدند. از آن زمان به بعد ۲۲۲ در فعالیتهای پیشگامانه به منظور تربیت و تعلیم رهبرانی که می توانند روی قوم ایران در هر سطحی از جامعه تأثیر بگذارند، دخیل بوده است. مضمون مشترک در تمامی خدمات ۲۲۲ توسط آنچه که خدا در ابتدا به رهبران داده الهام گرفته شده است : ” ایران یک روز برای انجیل باز خواهد شد. وظیفه شما کمک به کلیسای ایران و بطور خاص مسیحیان در غربت است تا برای این زمان بازشدن و آمادگی محصول آماده باشند. رهبرانی را تربیت کنید که بتوانند رهبران دیگری را آماده کنند. کارگر برای محصول آماده کنید و مردم را آماده کنید.” در اوایل دهه ۹۰ میلادی رهبران ۲۲۲ متوجه شدند که باید خدمات مختلفی که هرکدام از آنها درگیر آن بودند را تحت یک اسم و رویای مشترک دربیاورند. بعد از دعا و طلبیدن خدا ،آنها احساس کردند که خدا ۲و ۲ و ۲ را در قلبشان می گذارد. آنها کتاب مقدس را جستجو کردند و دوم تیموتائوس باب ۲ آیه ۲ را مطابق با رویای سازمان یافتند : ” و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی ، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند.” و به همین ترتیب خدمات به نام سازمان مسیحی ۲۲۲ نام گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آغاز و گذشته سازمان ۲۲۲ لطفا با آدرس ایمیل info@222ministries.org با ما مکاتبه کنید .

  • سایت های مرتبط
    • برای مشاهده دیگر وب سایت های سازمان می توانید از پرتال سازمان (فارسی نتورک) استفاده نمایید