درباره ما

کاربر گرامی،


داستان ما ، داستان خانواده مسیحی ست. بزرگ و کوچک. از قومیتهای مختلف ایرانی ، افغان و تاجیک. همگی فارس زبان ، که بطرز معجزه آسا و با شکوهی با عیسی مسیح از طریق راه صلیب ملاقات کرده و زندگیهای مان متحول شده است.

داستان ما ، داستان تغییر دین و آئین نیست. داستان ما ، داستان ملاقات انسانهای گناهکار با پدر آسمانیِ خالقِ ارض و سما است. داستان ما ، داستان گریه و خنده است. از مخلوقی که مطرود بود و اکنون از حس یتیمی به حس فرزندی خدا رسیده است. بعضی از ما در رویا ، بعضی در خواب ، و بعضی از طریق شفا پای مسیح را بوسیدیم. برخی دیگر، از دوستانمان راهنمائی یافتیم. بعضی از ما مطالعه کردیم کلامی را که زنده و مقتدر است و از هر شمشیر دو دَم بُرنده تر ...

اما جملگی ما با یک صدا داستان کوتاه زندگی را در این خلاصه می کنیم ، خدای خالق که پدر آسمانی ست همگی ما را دوست داشت. او عیسی را بر صلیب فدای گناهان ما کرد. و همین عیسی قیام کرده به قوت رستاخیزش ما را از مرگ حتمی نجات می دهد. اکنون داستان ما از غم به داستان شادی و خنده تبدیل شده است.

بیائید در شادی ما سهیم باشید. می توانید از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید و جزئیات بیشتری را بشنوید. داستان ما بسیار مفصل است و در این ۴ – ۵ دقیقه ، خلاصه ای از آن را با شما به اشتراک گذاشتیم.

تیم داستان ما

پیام های شما (882)

نظر نسیم :

سلام .خداوندرا شكر ميكنيم به خاطر وجود پربركت شما دوستان عزيز. خداوند شما واحفظ كند،آمين.

نظر نسیم :

سلام .خداوندرا شكر ميكنيم به خاطر وجود پربركت شما دوستان عزيز.

نظر مهدی اکبری :

با درود نور مسیح در قلبم روشن شده واو را به عنوان خدای زنده پذیرفتم لطفا برای ادامه راه راهنمایی بفرمایید

ارسال پیام

  • سازمان مسیحی ۲۲۲
    • چگونه سازمان بین المللی مسیحی ۲۲۲ آغاز به کار کرد؟ ۲۲۲ در اواخر دهه ۸۰ میلادی آغاز به کار کرد. این زمانی بود که رهبران ارشد کلیسای ایران ، ایران را ترک کردند تا به دعوت خدا برای ایرانیان پراکنده در جهان کلیسا تأسیس کنند و رهبرانی جهت بازگشت به ایران و بازپس گیری زمین برای مسیح تربیت کنند. یکی از اولین میوه های ۲۲۲ در سال ۱۹۹۱ اتفاق افتاد. زمانی که ایرانیان مسیحی در کنفرانسی برای مشارکت ، تعلیم و اینکه از خداوند بشنوند، در دانمارک باهم جمع شدند. از آن زمان به بعد ۲۲۲ در فعالیتهای پیشگامانه به منظور تربیت و تعلیم رهبرانی که می توانند روی قوم ایران در هر سطحی از جامعه تأثیر بگذارند، دخیل بوده است. مضمون مشترک در تمامی خدمات ۲۲۲ توسط آنچه که خدا در ابتدا به رهبران داده الهام گرفته شده است : ” ایران یک روز برای انجیل باز خواهد شد. وظیفه شما کمک به کلیسای ایران و بطور خاص مسیحیان در غربت است تا برای این زمان بازشدن و آمادگی محصول آماده باشند. رهبرانی را تربیت کنید که بتوانند رهبران دیگری را آماده کنند. کارگر برای محصول آماده کنید و مردم را آماده کنید.” در اوایل دهه ۹۰ میلادی رهبران ۲۲۲ متوجه شدند که باید خدمات مختلفی که هرکدام از آنها درگیر آن بودند را تحت یک اسم و رویای مشترک دربیاورند. بعد از دعا و طلبیدن خدا ،آنها احساس کردند که خدا ۲و ۲ و ۲ را در قلبشان می گذارد. آنها کتاب مقدس را جستجو کردند و دوم تیموتائوس باب ۲ آیه ۲ را مطابق با رویای سازمان یافتند : ” و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی ، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند.” و به همین ترتیب خدمات به نام سازمان مسیحی ۲۲۲ نام گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آغاز و گذشته سازمان ۲۲۲ لطفا با آدرس ایمیل info@222ministries.org با ما مکاتبه کنید .

  • سایت های مرتبط
    • برای مشاهده دیگر وب سایت های سازمان می توانید از پرتال سازمان (فارسی نتورک) استفاده نمایید