داستان ملینا


داستان ملینا


داستان ملینا


سلام من ملینا هستم ، سیزده ساله هستم در سن هشت سالگی قلبم رو عیسی مسیح و امروز میخوام در مورد عیسی مسیح با شما صحبت کنم که عیسی مسیح در من چه کرد و در خانواده من چه کرد چه بودم و چه شدم.
من در تهران به نیا اومدم در یک خانواده چهار نفره میکردم به دلیل مشکلات پدرم خانواده ام از هم پاشیده بود ، مادرم میخواست از پدرم جدا بشه و وعضیت روحی اصلا خوبی نداشتم و یک خواهری اومد به ما بشارت داد و گفت عیسی مسیح خداست و میتونه شما رو عوض کنه و ارامش به شما میده و چون من ارامش میخواستم گفتم باشه خدا میگن که تو آرامش میدی من تورو قبول میکنم با اینکه هیچ چیزی از مسیح ندیده بودم گفتم من قلبم رو به عیسی مسیح میدم و همونجا زانو زدم و خانواده ام از درون عوض شد ، از درون خودم عوض شدم، اون بدیام از بین رفت ، پدر و مادرم از هم جدا نشدن و معجزه ی عیسی مسیح رو دیدم در خانواده ام و همه کم کم با عیسی مسیح عوض شدیم و امروز میخوام به هم سن و سال های خودم بگم اونایی که مثل من بودن اینو بگم که اگر شما هم مشکلات دارید ارامش ندارید قلبتون رو به عیسی مسیح بدید ، عیسی مسیح شما رو از درون عوض میکنه و ارامش میده.

شما با پر کردن این فرم می توانید با شهادت دهنده این ویدئو در ارتباط باشید و سوال های خود را از ایشان بنمایید


پیام های شما (883)

نظر پری :

ملینای عزیزم خداروشکر برای وجودت چقد عالی و زیبا

نظر مارال :

عزيز دلمي خواهر خوشگلم

نظر مینا :

ملینا جان شهادتت خیلی عالی بود خدارو شکر برای وجودت عزیزم

نظر دنیل :

مرسی دخترگلم.شهادتت بسیارپربرکت بود.خداراشکربرای وجودت.عزیزم.

نظر ملیکا :

ملینا جان، خواهر گلم شهادت عالی و بنا کننده ای بود من بهت افتخار میکنم و خوشحالم که خواهری مثل تو دارم. جلال بر نام عیسی مسیح که خدای تغییر دهنده است ولی خدای تغییر نا پذیره.

ارسال پیام

  • سازمان مسیحی ۲۲۲
    • چگونه سازمان بین المللی مسیحی ۲۲۲ آغاز به کار کرد؟ ۲۲۲ در اواخر دهه ۸۰ میلادی آغاز به کار کرد. این زمانی بود که رهبران ارشد کلیسای ایران ، ایران را ترک کردند تا به دعوت خدا برای ایرانیان پراکنده در جهان کلیسا تأسیس کنند و رهبرانی جهت بازگشت به ایران و بازپس گیری زمین برای مسیح تربیت کنند. یکی از اولین میوه های ۲۲۲ در سال ۱۹۹۱ اتفاق افتاد. زمانی که ایرانیان مسیحی در کنفرانسی برای مشارکت ، تعلیم و اینکه از خداوند بشنوند، در دانمارک باهم جمع شدند. از آن زمان به بعد ۲۲۲ در فعالیتهای پیشگامانه به منظور تربیت و تعلیم رهبرانی که می توانند روی قوم ایران در هر سطحی از جامعه تأثیر بگذارند، دخیل بوده است. مضمون مشترک در تمامی خدمات ۲۲۲ توسط آنچه که خدا در ابتدا به رهبران داده الهام گرفته شده است : ” ایران یک روز برای انجیل باز خواهد شد. وظیفه شما کمک به کلیسای ایران و بطور خاص مسیحیان در غربت است تا برای این زمان بازشدن و آمادگی محصول آماده باشند. رهبرانی را تربیت کنید که بتوانند رهبران دیگری را آماده کنند. کارگر برای محصول آماده کنید و مردم را آماده کنید.” در اوایل دهه ۹۰ میلادی رهبران ۲۲۲ متوجه شدند که باید خدمات مختلفی که هرکدام از آنها درگیر آن بودند را تحت یک اسم و رویای مشترک دربیاورند. بعد از دعا و طلبیدن خدا ،آنها احساس کردند که خدا ۲و ۲ و ۲ را در قلبشان می گذارد. آنها کتاب مقدس را جستجو کردند و دوم تیموتائوس باب ۲ آیه ۲ را مطابق با رویای سازمان یافتند : ” و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی ، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند.” و به همین ترتیب خدمات به نام سازمان مسیحی ۲۲۲ نام گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آغاز و گذشته سازمان ۲۲۲ لطفا با آدرس ایمیل info@222ministries.org با ما مکاتبه کنید .

  • سایت های مرتبط
    • برای مشاهده دیگر وب سایت های سازمان می توانید از پرتال سازمان (فارسی نتورک) استفاده نمایید